Klinik Psikolog Nurdan Kozan

Psk Nurdan KozanAdı Soyadı:  Nurdan Kozan 

Profesyonel Destek Verdiği Alanalar: Ergen ve yetişkinlere yönelik bireysel danışmanlık ve koçluk,İlişki ve iletişim problemleri, Ailevi problemler, Duyguları ifade etmekte güçlük ,Karar vermede güçlük, Öfke Sorunu, Özgüven eksikliği, Depresyon, kaygı

 

Ünvanı: Klinik Psikolog Nurdan Kozan 

 

 

Eğitim

Koç Üniversitesi, İstanbul - Psikoloji Bölümü (B.A.) (Lisans)

Leiden Üniversitesi, Hollanda - Klinik Psikoloji Bölümü (MSc) (Yüksek Lisans)

 

Uzmanlık Alanları

Ergen ve yetişkinlere yönelik bireysel danışmanlık ve koçluk

İlişki ve iletişim problemleri

Ailevi problemler

Duyguları ifade etmekte güçlük

Karar vermede güçlük

Öfke Sorunu

Özgüven eksikliği

Depresyon, kaygı

 

Terapi Eğitimi/Yaklaşımı

Şema Terapi, Bilişsel-Davranışçı Terapi

 

Nurdan Kozan Koç Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden 2009 yılında mezun oldu ve mezuniyetinin ardından 2009 yılında Amerika Columbia Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans programına başladı, ardından 2011 yılında Hollanda Leiden Üniversitesi’nde Klinik Psikoloji alanında yüksek lisansını tamamladı. Yüksek lisans eğitimi sırasında Hollanda Leiden Üniversitesi bünyesinde Psikolojik Danışmanlık Merkezi’nde Hayat Koçluğu alanında gönüllü çalışmalarda bulundu. Hayat Koçluğu bünyesinde uluslararası öğrencilere danışmanlık yaptı ve bu alanda süpervizyonlarını tamamladı. Uzmanlık tez çalışması sırasında depresyonda olan ve kaygı bozukluğu olan hastalarda stresin hafıza üzerindeki etkilerini araştırmıştır. 

 

Türkiye’ye dönüşünün ardından Humanite Psikiyatri, Ekip Norma Razon, Özel Alev Okulları, Amerikan Ekol Psikoloji başta olmak üzere birçok kurumda çocuk ve yetişkinlere yönelik gönüllü çalışmalarda bulundu ve Bilişsel Davranışsal Psikoterapi eğitimini ve süpervizyonunu tamamladı. Şema Terapisi alanındaki eğitimlerine devam etmekte olan Nurdan, gençlere ve yetişkinlere yönelik bireysel psikoterapi ve danışmanlık hizmeti vermektedir. Nurdan, İngilizce terapi hizmeti de verebilmektedir.

 

Randevu Almak İçin:

  0( 212 ) 660 86 00 

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Module 1

Kurumsal Danışmanlık

Module 2

Eğitim Danışmanlığı

Module 3

Aile Danışmanlığı

İrtibat Adresi

Bakırköy Psikolojik Danışmanlık Merkezi - Psikoloji Enstitüsü

Kartaltepe Mah. Pelinli Sk.
Melisa Apt. B Blok No: 26 D: 16
Bakırköy / İstanbul

+90( 212 ) 660 86 00 

+90( 532 ) 352 44 67

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ulaşım - Kroki

We Support RED CROSS

Web Analytics